Hocam merhaba ben 29 yaşında bir erkeğim. benim psikolojik sıkıtım erkekler

 • hocam merhaba ben 29 yaşında bir erkeğim. benim psikolojik sıkıtım erkeklere karşı özellikle atletik, sportif erkeklere karşı cinsel anlamda ilgi dyuyorum. yani toplum içinde dilegelen bisex kelimesi benim için geçerli gibi ama bu beni çok rahtasız ediyor neden bu şekilde hemcinsime ilgi duyuyorum anlamış değilim hep bastırmaya çalışsamda bu durumumu yanlış bir şeyler yapmaktan korkuyorum. aslında anlatacak okadar çok şeyim vr ki malesef buraya yazmaya utanıyor um. yadımlarınızı bekliyorum.

 • Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe

  Psikoloji

  Cinsel yönelim bozukluklarının temelinde sağlıksız bir aile yapısı yatıyor olabilir. tabi ki sorununuzun ayrıntılı bir şekilde dinlenmesi ve ona göre çözüm önerileri sunulması uygun olacaktır.

  tarihinde cevapladı.
 • teşekür ederim alakanız için hocam ama aile yapımda herhangi bir bozukluk kesinlikle yok . ailemle herşeyi açıkcakonuşabiliriz cinselliğe varıncaya kadar bir arkadaş gibiyiz aile içinde nebeveyinlerimizle.cinselliği konuşuyoruz fakat benim eğilimimi ailemden elbette kimse bilmiyor...sevdiğim bir işim var, gelirim iyi,eşimle problemim yok hiçbir anlamda,çocuklarım var onlar benim canlarım. hayata dair herşey güzel gitmesine rağmen bu eğilimimden kurtulamıyorum....ne yapmalıyım kime gitmeliyim

 • Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe

  Psikoloji

  Bir cinsel tedavi uzmanına gitmelisiniz.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x