Hocam bende 15 senedir anüste çatlak var.ben bunun tedavisini ankarada - iz

 • hocam bende 15 senedir anüste çatlak var.Ben bunun tedavisini ankarada - izmirde prof hocalara yaptırdım hep bildik tedavi şekilleri.İki gün önce ishal oldum ishal çok fazla idi tovalete çok sık gitmemden dolayı benim çatlaklar harekete geçti ve evde acı içerisindeyim bıktım artık.Büyük aptesti ağlıyarak yapıyorum Çok ağrım var ve çok fazla kanama oluyor. Ben yine bilinen tedavileri uygulamaya başladım üç gün sonra iyi olacam Ama ben bıktım artık. Ne olur bana kalıcı bir yol veya çözüm öneriniz.

 • Doktor Cevabı:

  Bunca yıl acı çekmek biraz fazla değil mi? eğer ameliyat olmadıysanız bir an evvel ameliyat olun. çünkü ameliyat oldukça basit, kısa ve başarı şansı çok yüksektir.

  tarihinde cevapladı.
 • hocam tavsiyeniz üzerine özel gazi de fissür ameliyatı oldum 15 gün oldu ameliyatı yapan doktor makat çok dar olduğu için açtım, çatlağı aldık ve hemeroit de varmış onlarıda temizledim dedi. on beş gün olmasına rağmen büyük abdesten sonra ağrım ve kanama oluyor .makatta üç tane meme şeklinde küçük çıkıntı oluşmuş. doktorum ameliyat sonrası hemen büyük abdestimi yaptığım için ödem oluştuğunu zamanla yok olacağını ve beni rahatsız etmeyeceğini söyledi sizin görüşünüzü alabilirsem çok sevinirim.

 • Doktor Cevabı:

  Zaman içinde kaybolacağını düşünüyorum sıcak su bamnyosu ve kabız kalmamak işi daha kolaylaştırır

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x