Hocam babam 61 yaşında 1 senedir göğüsünün sağ tarafında kaburga kırığı var

  • hocam babam 61 yaşında 1 senedir göğüsünün sağ tarafında kaburga kırığı var 3 tane kaburgası kırık fakat gitmediğimiz doktor kalmadı doktorlar birşey yapılmaz diyor ama babamın çok ağrısı var iğnelerle ağrısını dindiriyor ağrısı olduğunda nefesi kesiliyor bu kırıklar düşme yada çarpma sonucu olmadığını söylüyor babam grip olduğunda çok öksürmekten diye söylüyor bize bir yol gösterirseniz seviniriz ne yapmamız gerekiyor cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

  • Doktor Cevabı:

    Sn. karakullukcu, lutfen yeni tomografi ve iki yonlu akciger grafisi cektirerek gelin, degerlendirelim. baska bir sebep var mi bu agrilar icin yoksa kirik kaburgalar hareketli mi? iceri akcigere dogru uzanim mi gosteriyor degerlendirmek lazim. (0216302****). saglikli gunler dilerim.

    tarihinde cevapladı.
  • hocam öncelikle teşekkürler babamın daha geçtiğimiz pazartesi tomografi çektirdik doktor bize iyileşmeye başlamış diye söyledi babamda birde koha var birde ilaçlı filim çekildiğinde nefesi kesildi 2 gün yoğun bakımda kaldı sonra çıktı.doktor tomografi sonucunda akciğerlere batma yada kanama olmadığını söyledi babama göğüs korsesi verdi.size nasıl ulaşa biliriz hocam babamı nasıl getire bilirim size teşekkürler.

Bu soruya oy verin :

.
x