Hocam 4 yaşında bronşit hastası bir kızım var.ve öksürüğü hiç kesilmiyoson

 • hocam 4 yaşında bronşit hastası bir kızım var.ve öksürüğü hiç kesilmiyoson bi saattir aralıksız öksürüyo çok endişeliyim ve hemen kendimi buraya atıp size yazmak istedim.kan testleri yapıldı sonucugösterdiğimizde iyi diyip geçildi bi açıklama yapılmadı.size göndersem bu testleri beni aydınlatırmısnız. teşekkürederim. PLT ref.aralığı142-424 iken kızımınki 465 çıktı RDW ref.aralığı 11.6-14.8 iken kızımınki 17.5 MCH ref.aralığı 27.0-31.2 iken kızımınki 24.3 MCV ref.aralığı 80-97 kızımın 72.1

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba, nerede yaşadığınızı bilmemekle birlikte, olanklı ise çocuğun g.ö.reflü yönünden araştırılmasını öneririm. sağlıklı günler.

  tarihinde cevapladı.
 • hocam izmitte yaşıyoruz.kızım zaten reflü hastası.öksürüğünün bununlamı bağlantısı var sizce?yaklaşık 2 aydır hiç kesilmedi öksürüğü.ciğerleri sökülürcesine sürekli öksürüyo.aklıma kötü şeyler gelmeye başladı.verem olabilirmi.nolur yardım edin.teşekkürederim.

 • Doktor Cevabı:

  Bu huzursuzluğu bu ortamda gidermek güç... diğer nedenleri elde tutmak kaydıyla, reflü tedavi edilmeden öksürüğü engellemeniz güç... tetkiki ve bulunduğunuz yerde bir uzman tarafından değerlendirilmesi uygun olur. sağlıklı günler.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x