Hocam 2009 yılı temmuz ayı içerisinde van medical park hastanesinde eşimi a

  • Hocam 2009 yılı temmuz ayı içerisinde Van Medical Park Hastanesinde Eşimi Ameliyat etmiştim. Ameliyatta 4 ay sonra ayaklarının altınada yaralar çıkmaya başladı Dayanamaz kaşıntılarla birlikte devam ediyor.Bu yaralar için cildiye doktorlarına gittik hatta biyopsi yapıldı.Verilen ilaçlarla tedvasi sonuç vermedi.Bir komşumuzda boyun fıtığı ameliyatı olmuştu.Onunda buna benzer sıkıntıları olmuştu.Doktoruna telefon açıyor diyorki narkozda dolayı bu yaralar çıkmış.Acaba böyle bir durum söz konusu olurmu.Bizi bu konuda aydınlatırsanız memnun oluruz.Eşimi ameliyat etğinizle ilgili raporlar sizde varmıdır.Yine sıkıntıları nüks etti.Ve şu anda hangi hastanede çalışıyorsunuz.Bu konuda bize yardımcı olursanız memnun olurum.Saygılarımla. 0545417****

  • Doktor Cevabı:

    Sayın bozkurt, anestezi ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. rapor nüshası, medcal park da vardır. ben isatnbul'da özel pendik bölge hastanesinde çalışıyorum.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x