Gözüme uçan küçük sinek gibi birşey kaçtı ilk baş çok yaktı sonra yanması g

 • gözüme uçan küçük sinek gibi birşey kaçtı ilk baş çok yaktı sonra yanması geçti, ama o günden belli gözümde hareket eden bir şey var sabit biryere baktığımda hareketini hissedebliyorum açık havalrda çıkar gibi oluyor ama çıkmıyor, birçok doktora gittim ilaç yazıp gönderdiler gözümde görme bozukluğu yok ama hareketi çok rahatsız ediyor, bu şey 1 yıldır hayatımı mahvetti işime odaklanamıyorum,ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin,ne yapmam gerekiyor ameliyatta olurum.

 • Doktor Cevabı:

  Gözünüzde hissettiğiniz uçuşmalar muhtemelen göz sıvısının dejenere olmasından kaynaklanıyor.bu şikayet az, çok herkeste var olan, zararsız fakat tedavisi olmayan bir durumdur. benim önerim bu konuda fazla hassas davranmamanız yönünde olacaktır.

  tarihinde cevapladı.
 • Doktor Bey sorumu cevapladığınız için tşk. ederim ama doktora kaç defa gittim göz sıvısıyla ilgili birşey söylemedi, gözümdeki şey yürüyor sanki göz kapağımın altına en dibe geçiyor sonra alt göz kapağıma geçiyor yani hep kenarlarda geziyor, belkide doktorlar o yüzden göremiyodur bilmiyorum, peki bu göz temizleme yada ne bilim göze kaçan cisimler için ilaçlar mevcutmu eczanelerde varmı böyle ilaçlar.

 • Doktor Cevabı:

  Gözünüzde yabanci ci̇si̇m varsa mutlaka göz heki̇mleri̇ tarafindan anlaşilacaktir.. gözde temi̇zli̇k yapan herhangi̇ bi̇r i̇laç mevcut deği̇l. bu nedenle tavsi̇yem tekrar bi̇r göz muayenesi̇ olmaniz ve heki̇m söyledi̇kleri̇ne ve tavsi̇yeleri̇ne i̇nanmaniz yönünde olacaktir

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x