Dr.hanım;pri̇mer i̇nferti̇li̇te(n97.2)1.si̇klus tanisi i̇le puregon 300 ve ovi̇tre

 • dr.hanım;PRİMER İNFERTİLİTE(N97.2)1.SİKLUS TANISI İLE PUREGON 300 VE OVİTRELLA İĞNE VERİLDİ.PUREGON 7 GÜN 50 ML.KULLAN DEDİ DOKTORUM.Benim sorum bu tanı kesn ve kesin kısırlıkmı demek birde bu iğneyi yatıkdan 2 -3 gün sonra vajinamdan kötü kokular gelmeye başladı akıntım yok denecek kadar az ama koku beni çok rahatsız ediyor.bu koku ne demek yarın dr.rendevum var ama kokunun sebebini çok merak ediyor ve korkuyorum adeta iç organlarım çürümüş gibi kokuyor..

 • Doktor Cevabı:

  Koku enfeksiyon belirtisi olabilir. size yapılan tüm tedaviraporlarını fertijin@fertijin.com.tr adresine gönderirseniz size kesin bilgiler verebilirim.

  tarihinde cevapladı.
 • rapor olarak sadece daha önce yazdığım tanı ve bir aylık ilaç kullanımı dendi başka rapor yok elimde bugün dr.gideceğim demiştim gittim alttan muayene etti hiç bişey söylemedi 50ml olan puregonu 75 ml yükseltti ve pazartesi tekrar gel dedi.yumurtlama olup olmadığını ve olduysa yeterli büyüklükte olup olmadığını soramadım belkide cevabı olumsuz olmasından korktum.sizce yumurtlama olmuşmudur.siz böyle hastalara nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz.(1,5 sene önce 3,5 aylık ölü doğumum var)

 • Doktor Cevabı:

  Fatma hanım bunu bizim bilmemiz için ultrasonografik muayenenizi bizim yapmamız gerekir. bu sorularınızın muhatabı kontrollerinizi ve tedavinizi yapan hekimdir. üzgünüm ama buradan yardımcı olamam

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x