Doktor hanım merhaba..ben bundan 5yıl önce saç dökülmesini önleyici bir şam

 • doktor hanım merhaba..ben bundan 5yıl önce saç dökülmesini önleyici bir şampuan kullanmıştım.ondan sonra da saç kınasını saçıma sürdüm ama sürer sürmez köpük yüzüme doğru gelmeye başladı sanki yüzüme kaynar su döküldü gibi oldu.ondan sonra hastanelere gittim. bi faydasını görmedim.özellikle sonbaharla ilkbaharın sonlarına dogrı soğuktan sıcak bir yere geçtiğimde yüzüm aşırı derecede yanmaya başlıyor ve kıpkırmızı oluyor yüzüm. ama yazın öyle biri sorunum yok.yardımcı olacağınızı umuyorum.saygılarımla..

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba anlattığınız bu hikayeye bakılırsa yüzünüzde kınaya bağlı hassasiyet olmuş ve bu hassasiyet halen devam ediyor.kış aylarında uygun bir onarıcı nemlendirici ile bu sorunun üstesinden gelinebileceğini düşünüyorum.sağlıkla kalın..

  tarihinde cevapladı.
 • doktor hanım:Kış aylarında uygun bir onarıcı nemlendirici ile bu sorunun üstesinden gelinebileceğini :söylemişsiniz .üstesinden gelebileceğim ilacın ya da ilaçların adını yazsaydınız daha makbul olurdu.saygılarımla ..

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba bu ilaçların adını vermem doğru olmaz çünkü kullanacağımız ilaçların seçimini ancak muayene ile yapıyoruz.sağlıkla kalın..

  tarihinde cevapladı.
 • :bu ilaçların adını vermem doğru olmaz :diyorsunuz da ben yaklaşık 5 yıldan fazla gittiğim her doktora muyayene oluyorum bana ilaç yazıyorlar ama herhangi bir faydasını gürmedim ya da hastalığımı tam teşhis edemediler. teşhis edmedikleri gibi yüzümde biypsi almak istediğini söylediler .ben se yanaşmadım..mesela en son dicle univ gittim ben locait diye bir ilaç kullandım fayda gürmedim.ondan önce de hipokort kullandım o da fayda vermedi..ve daha aklıma gemediklerim nice ilaçlar..saygılar..

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba kullandığımız tedavi için kişinin derisini muayene etmek esasdır.bu site size bilgi vermek için hizmet vermektedir.muayene edemediğimiz için reçete de veremeyiz.sağlıkla kalın...

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x