Doktor by merhaba ben sistit hastasiyim.doktorum antibiyotik.vererek tedavi

  • DOKTOR BY MERHABA BEN SİSTİT HASTASIYIM.DOKTORUM ANTIBIYOTIK.VEREREK TEDAVİ UYGULUYOR.YANLIZ BENIM KANANMAM OLUYOR.BU HASTALIKTA KANAMA OLURMU.DOKTORUMA SORDUGUMDA OLUR DIYOR.AMA İÇİMDE YINEDE BIR SÜPHE VAR DAHA ÖNCE ENFEKSIYON KAPMISTIM BÖYLE BIRSEY OLMAMISTI.BANA VERDIGI ILACLAR SIZCE DOGRUMU.(PİYELOSEPTYL,MONODOKS,TARIVID,VE 3 TANE İYNE ANTİBİYOTIK 160 MG)**** İLAÇLARDAN 3 CÜ KUTUYU KULLANIYORUM EŞİMLE BERABER.TEDAVİ EDİYOR.SİZCE DOGRUMU TEDAVİ SEKLIBU ARADA TEKRAR SORUYORUM AMA COK TEDIRGIN OLDUGUMDAM.KANAMA OLURMU İDRAR KESESI ENFEKSIYONUNDA YANI SISTITDE.

  • Doktor Cevabı:

    Sistitlerde kanama olabilir ama bu antibiotiklerin hepsini aynı anda mı kullandınız yoksa her tekrarda birinimi verdi çünkü bunları birarada kullanmak

    tarihinde cevapladı.
  • doktorbey yazınızın devamını anlayamadım eksık galıba, bu ılaçların hepsını aynı anda verdı + üç tanede iyne antıbıyotık verdı ilaçların kullanım seklı su sekılde (PİYELOSEPTYL günde 3 defa sabah,öglen, akşam,MONODOKS 12 saat arayla.TARIVID İSE GÜNDE 1 DEFA AMA ÖGLEN İÇ DENILDI BANA bende hergün bu ılacları bu sekılde kullanıyorum.bır zararımı OLUR.bu arada benım kanamam ne zaman durur.bu kanama acaba neden bu kadar cok oluyor.tesekkürler

  • Doktor Cevabı:

    Eğer tekrarlayan sistit durumu varsa kültür yaparak antibiotik kullanmak uygun olur bu arada tekrarlama nedeniniaraştırmak için ultrason yapılmasındada fayda var. vajinal enfeksiyon yani akıntınız varsa mutlaka kadın doğum uzmanlarınca tedavi edlmeli.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x