Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.

Doktor bey benım yaklasık8 yıldır alerjık astımım var.5 yıla yakın aşı teda

  • doktor bey benım yaklasık8 yıldır alerjık astımım var.5 yıla yakın aşı tedavısı oldum doktorumun dedıgıne gore halı tozu ve polene karsı alerjım varmıs ve aşı tedavısıyle %80 duzelmıs aşı tedavım bıttı.ılacım bricanly.kullanıyorum.nefes darlıgı cok fazla yasamıyorum cok hafıfı denecek sekılde aksam yatarken bazen hıssedıyorum.hapsırmada arada sırada oluyo ve bu ılacı kullandıgım zaman hafıfı tıtremem gelıyor ellerıme acaba bana agırmı gelıyo.ne kullanmama lazım.yardımcı olurmusunuz.

  • Doktor Cevabı:

    Bricanyl yüksek dozlarda çarpıntı, ellerde titreme gibi belirtilere yol açabilir. en iyisi sorununuzu size aşı tedavisi yapan ve halen tıbbi tedavinizi sürdüren hekim arkadaşımızla paylaşmanız olacaktır. astım ile ilgili genel bilgilere **** sitesinden ulaşabilirsiniz. saygılarımla,

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x