Dermatoloji

  • Dermatoloji

    Hocam benimde yüzümde sivilce izleri var göz altlarımda özellikle fazla deyil ama beni cok rahatsız ediyo derinliği fazla deyil bazıları iğne batığı gibi bazılarıda yüzeysel bunlardan kurtula bilirmiyim cünkü beni aşırı derecede rahatsız ediyolar lazer yaptırmayı düşünüyorum ama bunun bi yan etkisi...

    Doktor Cevabı:
     Mehmet Serkan Dinar

    Op. Dr. Mehmet Serkan Dinar

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Slm hocam 23 yaşındayım yüzümün sag tarafında ota nevüs oluştu ve giderek koyulaşıyor lazer tedavisine baslamıştım ama yarıda bırakmak zorunda kaldım ankarada bu hastalıgın tedavisini yapan kesin sonuc alabilecegim sizin de önerebileceginiz bir poliklinik var mı yada üniverste hastanelerinde yaptıra...

    Doktor Cevabı:
     İbrahim Oskui

    Op. Dr. İbrahim Oskui

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Aknetrent ilacı kullanıyorum .2. ayımdayım ve grip oldum.grip hapı içebilir miyim ? veya hangi ilaçları kullanmalıyım ?

    Doktor Cevabı:
     Sevil Özdöl

    Uzm. Dr. Sevil Özdöl

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Aknetrent ilacı kullanıyorum .2. ayımdayım ve grip oldum.grip hapı içebilir miyim ? veya hangi ilaçları kullanmalıyım ?

    Doktor Cevabı:
     Nahide Gültekin Çem

    Uzm. Dr. Nahide Gültekin Çem

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Aknetrent ilacı kullanıyorum .2. ayımdayım ve grip oldum.grip hapı içebilir miyim ? veya hangi ilaçları kullanmalıyım ?

    Doktor Cevabı:
     Şerafettin Saraçoğlu

    Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Penisimin uç kısmında deri renginden koyu,kahverengi ye yakın lekeler var sebebi ne olabilir endısenlenmelı mıyım yardımcı olur musunuz lutfen

    Doktor Cevabı:
     Deniz Arsan Sir

    Uzm. Dr. Deniz Arsan Sir

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji̇

    Hocam i̇yi̇ akşamlar: 1989 yilinda kafamdaki̇ saçlarimin i̇çi̇nde yaralar oluştu.o zaman deei̇i̇ hast.uzmanina gi̇tti̇m.egzema teşhi̇si̇ koydu.saçimi yikamam i̇çi̇n zeti̇on i̇si̇mli̇ bi̇r şampuan verdi̇.bi̇raz kullandiktan sonra başka şampuanlar aldim(zeti̇onon kokusunu sevmemi̇şti̇m) ancak di...

    Doktor Cevabı:
     Şerafettin Saraçoğlu

    Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Hocam kolinerjik ürtiker problemini nasıl çözebiliriz

    Doktor Cevabı:
     Şerafettin Saraçoğlu

    Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Merhabalar.. lazer epilasyonun bir zararı var mıdır? i̇leride kısırlık yapar mı ? birde yaptırdıktan sonra hiç çıkmıyor dimi ?

    Doktor Cevabı:
     Ayşegül Güney

    Uzm. Dr. Ayşegül Güney

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Dermatoloji

    Hocam oncelikle merhabalar dustan sonra kasinti ve kabarciklar seklinde olusuyor nedeni ne olabilir acaba lutfen tesekkurler

    Doktor Cevabı:
     Leyla Ertenü

    Uzm. Dr. Leyla Ertenü

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör


1/3 | Toplam 25 kayıt bulundu.
.
x