Cinsel isteksizlik bayan

 • mrb hocam 6 yıldır evliyiz evlendigimiz ilk yıl biraz iyi idi ama sonrası :( yanlız eşim cinsellik konusunda çok soguk çok isteksiz dogumdan sonrada tamamen isteksiz olmaya başladı.( normal yolla olmadı bebegimiz tüp bebek ) daha başlamadan herşey 5 dakikada olsun bitsin istiyor bu konuda çok kötü durumdayız eşimde ara ara agrıda oluyor.ben hiç istemeyim o derecede kendisi hiç istemez hangi doktora kontrol olacagımızıda bilmiyoruz ne yapmamız gerek bize yardımcı olursanız seviniriz.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba. çiftler arasındaki cinsel istek uyumsuzlukları çift terapisi ile birlikte çalışıldığında daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. cinsellik aynı zamanda çiftlerin iletişim dinamiğinden de etkilendiği için bu alanlardan birinde görülen bozulmalar ya da bireysel travmalar gibi nedenler tespit edildikten sonra doğru yaklaşımlar ile tedavi edilebilmektedir. bu bağlamda alanında uzman bir cinsel terapist ile görüşmenizde fayda olabilir. saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.

Mersin Psikoloji uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Cinsel isteksizlik bayan

  Mrb hocam 6 yıldır evliyiz evlendigimiz ilk yıl biraz iyi idi ama sonrası :( yanlız eşim cinsellik konusunda çok soguk çok isteksiz dogumdan sonrada tamamen isteksiz olmaya başladı.( normal yolla olmadı bebegimiz tüp bebek ) daha başlamadan herşey 5 dakikada olsun bitsin istiyor bu konuda çok k...

  Doktor Cevabı:

  Psk. Esra Özel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Halk dilinde yel girmesi

  Hocam benim şikayetim kalcamda usutmeye bagli sanirsam agrilar oluyor bu agrilar bazen yatarken kalkmami yürürken yurumemi etkiliyor sanki kemiğime bicak saplaniyor gibi oluyor sağ sol farketmiyor bazen sağ bazen de sol tarafimda oluyor simdi sol tarafimda bana bu konuda yardimci olursaniz size minn...

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Açıl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mrb ben 3 aylık evliyim eşimle sadece 2 kere zorla birlikte olduk daha sonr

  Mrb ben 3 aylık evliyim eşimle sadece 2 kere zorla birlikte olduk daha sonra ki denemelerimizde başarısız olduk eşim onu istemediğimi düşünüyor ama ben onu çok seviyorum onu mutlu etmek istiyorum lütfen çok çıkmazdayım bana yardım edin ne yapabilirim. teşekkürler şimdiden.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Dan. Cem Keçe

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x