Burcu hanım ben adet kanamamı ertelemek için primolut-n ilacını 5 gün kulla

  • burcu hanım ben adet kanamamı ertelemek için primolut-N ilacını 5 gün kullandım.yaklaşık üç gün sonra kanamam geldi fakat herzamanki yoğunlukta değildi ve üç gün sürdü.sonraki birkaç gündede kahverengi akıntılar oldu.acaba bu durum ilaç kullanımının normal bir seyri midir?yoksa adet dönemimde ve kanamamda herhangi bir düzensizilk meydana getirir mi?ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  • Doktor Cevabı:

    Merhabalar...kullandığınız ilaç hormon içermektedir ve bazen bu tarz kanamalara neden olabilir, adet düzeniniz değişebilir....randevu ve daha fazla bigi için 0212- 571 55 01 nolu tel. dan sekreterim dilek hanım ile görüşebilirsiniz.. geçmiş olsun dileklerimle.. jin.op.dr.burcu kardaş arslan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı zeytinlik mah.fişekhane cad. aker işhanı no 18 daire 3 (carousel alışveriş merkezi mango kapısı karşısı) bakırköy / i̇stanbul tel : 0212 - 571 55 01

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x