Bundan bir üç sene önce dudağım patladıgı için estetik dikiş atıldı. fakat

 • bundan bir üç sene önce dudağım patladıgı için estetik dikiş atıldı. fakat dudağımda bir şişlik kaldı çok göze batan bir şey degil.uçuk gibi küçük bir şişlik ama bu beni rahatsız ettiği için dr a gittim bana biyopsi yapabilcekleri ama o şişligin tamamen geçmicegini söylediler.orda yine bir şişlik olur dediler.o ameliyatı olmadan önce sizden bu konu hakkında bilgi almak istedim.tam olarak napcaklarını anlamadım ve o şişligin tamamen gitmesi mümkün degil mi gerçekten?

 • Doktor Cevabı:

  Sayın merve korkmaz, atılan dikişe bağlı olarak oluşan bir potluk varsa ve bu sizde rahatsızlık yaratıyorsa lokal anestezi altında bu deformite düzeltilebilir . doktorunuz neden biopsi almak istedi bunu anlayamadım . acaba kötü huylu bir oluşumdan mı şüphe ettiler?

  tarihinde cevapladı.
 • yaranın iyleşme sürecinde bir sorun belki gecikme olmuş olabilir dendi.biyopside tam olarak napılcak? bir kaç hafta sonra biyopsi için gidicem.tereddüt ediyorum tamamen geçmez şişlik dedigi için

 • Doktor Cevabı:

  Merve hanım, yaranızı görmeden ve şişliğin nasıl oluştuğunu bilmeden size daha fazla bilgi aktaramam, üzgünüm. eğer müsait olursanız bir randevu alarak ücretsiz muayenemden yararlanabilirsiniz. esenlikle kalın.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x