Böbrek taşı ameliyatı sonrası idrarda yanma

  • Hocam merhaba birkaç gün önce lazerle böbrek ameliyatı geçirdim penisimde tahriş oluştu bundan dolayı idrarımı yaparken çok fazla yanma oluyor.geçmesi için ne önerirsiniz.teşekkürler.

  • Doktor Cevabı:

    Bol sıvı almanız ve doktorunuzun önerdiği ağrı kesici ve antibiyotikler yeterli

    tarihinde cevapladı.

İzmir Ürolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

  • İdrar yaptıktan sonra damlama

    Hocam merhaba ben 2.5 yıldır xeplion kullanıyorum iğne şeklinde son 1 hafta 10 gündür idrar yaptıktan sonra damlama oluyor ve damlama hissi devam ediyor ama damlama yapmıyor daha doktora gittiğim de iğneyi kullandığımı söyledim beni hiç muayene etmeden ilacı bırak ya da değiştir dedi doktorumla konu...

    Doktor Cevabı:

    Op. Dr. Mustafa Çağlar

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Taş nedeniyle ektazi grade2-3

    Hocam merhaba iki gün önce rirs ameliyatı ile taşı aldırdım.double j stent takıldı.i̇ki hafta sonra çıkaracaklar. hocam ameliyattan sonra kan testimde üre 17 , kreatinin 0,91 mg gözüküyor.böbreğimde hasar oluşmuşmudur? birde hocam double j stenti lokal anestezi ile çekeceklerini söylediler devlet...

    Doktor Cevabı:

    Doç. Dr. Cenk Acar

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör

  • Taş nedeniyle ektazi grade2-3

    Hocam bu yıl 3 kez acillik oldum en son 3 ay önce acile kaldırıldığımda böbreğimde taş veya buluntuya rastlanmadığı söylendi.üreter kanalı grade1 dilate dendi taşı düşürdüğümü söylediler. 7 ağustos günü askeri hastaneye acile kaldırım üreter kanalında 12 mm taş tespit edildi böbrek grade2-3 ektazik...

    Doktor Cevabı:

    Doç. Dr. Cenk Acar

    tarihinde cevapladı.

    Cevabı gör






.
x