UG
Soru Sahibi
14 Ağustos 2017 15:24

venöz yetersizlik

yaklaşık 1 senededir sol da iç ayak bileğimde üç parmak genişliğinde varisyarası yani venöz yetersizlik var. 1 sene önce nişantaşında sonradan taşındı osmanbeyde idea kliniğinde tedaviye başladım. 1 parmak genişliğinde yara şu an üç parmak genişliğinde oldu ama yara iyileşir gibi değil. dediğine göre toplardamarları varisleri hepsini temizlemiş köpük tedavisiyle. şimdi PRP TEDAVİSİ UYGULUYOR 1 senede toplam 3 kere prp yaptı en son 3 ay sonra gel dedi 1 ayım kaldı gitmeme. yara aynı. çok iyi bakıyorum yaraya. hergün serum ile yıkayıp silip strerel gazlı bezle kapatıyorum . günde iki tane daflon içiyorum. eve geldiğim zaman ayağımı fırsat buldukca dikiyorum. ama varis çorabı kullanmıyorum. doktorun adı ONUR GÜRER son derece iyi birisi ama olmadı. yaram iyileşmedi. bana öneriniz varsa lütfen söyleyin. e postam gunduzuslu@hotmail.com

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fusun Kocaman Ürütük
Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp

Bizvenöz ülser için hiperbarik oksijen tedavisi, pansuman ve bandaj öneriyoruz. Kliniğimize başvurursanız yardımcı olabiliriz. Randevu için *** *** ** 48 i arayınız.

16 Ağustos 2017 09:31