AB
Soru Sahibi
24 Eylül 2021 15:26

Sallantı hissi acil

Doktor bey merhabalar bende 1 aydır sallantı hissi var dengesizlik gibi ama hiç düşmedim düz çizgidede çoğu zaman yürüyebiliyorum kulağımda çınlama da var ara sıra kesiliyo tekrar başlıyor 3 nörolağa gittim ikisi muayene etti gönderdi biri mr çekti nörolog mr ı normal olarak yorumladı raporda normal geldi herhangi bi kitle basınç artışı falan herşey mr da çıkar değilmi birde hocam bende anskiyete var bu sebeb olurmu mr ı tekrar çekmeme gerek varmı yada başka ne tetkik önerirsiniz yoksa herşey kafadamı nolur cevaplayın isterseniz raporu yollayabilirim saygılar yaşım daha 17 korkuyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sabri Erdöl
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Merhaba Bera Psikiatrist ile görüşmeni öneriyorum. Ayrıca denge egzersizleri yap. denge ekzersizlerini internette bulabilirsin. Geçmiş olsun.

25 Eylül 2021 10:31