GE
Soru Sahibi
13 Mayıs 2024 00:33

Kalp krizi şüphem var tahlil sonuçlarımı açıklamada belirttim

Hocam bel ağrısı nefes alırken batma şikayetiyle Kardiyoloji Kliniğinde muaeyene oldum Ekg ve Ultrason sonucunda doktor bey değerlerin normal olduğunu söyledi. 25 yaşındayım psikolojik olarak etkilenmiş de olabilirim fakat ertesi gün acile gittim kardiyak kan tahlilimde CK-MB 30.2 U/L çıktı sistemde referans aralığı dışında olarak görünüyor. Troponin L değerim 2.5ng/L çıktı. Doktorlar değerlerin normal olduğunu söylediler. Sizin düşüncelerinizi merak ediyor, cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, sadece CKMB hafif yüksek troponin normalse sıkıntı yoktur genelde bahsettiğiniz şikayetler de kalple ilgili değil gibi zaten.

13 Mayıs 2024 10:33