ak
Soru Sahibi
23 Mart 2020 15:52

Gaz sorunu

Merhaba hocam. 2 aylık bebeğimiz çok gazlı gazdan ne uyuyabiliyor ne doğru düzgün emebiliyor. Emdikten sonra gaz çıkartırken kusuyor. Nurse Harvey kullanıyorduk şimdi biogiaya geçtik ikisini birden kullanabilir miyiz yoksa nurse Harvey bırakmalı mıyız?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hülya Halis
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Neonatoloji

ikisi de farklı özellikleriyle etki eden ilaçlar o sebeble kullanabilirsiniz

24 Mart 2020 15:46