Bi sorum daha olacak. peki ben bu anestezi teknisyenliğini okuduktan sonra

 • Bi sorum daha olacak. Peki ben bu anestezi teknisyenliğini okuduktan sonra alanımda kendimi geliştirme şansım varmı? Yani uzmanlık olmasada daha yüksek kademelere ulaşma sansım varmı?

 • Doktor Cevabı:

  Bu sorunuza olumlu cevap vermek isterim ama inanın bilmiyorum. bu arada yüksek kademe olarak ne düşündüğünüzü de anlamadım. ameliyat oalcak bir insanın yaşamını elinizde tutmak, onun ameliyattan sorunsuz bir şekilde çıkmasına yardımcı olmak yeterince tatmin edici olmaz mı?

  tarihinde cevapladı.
 • Beni yanlış anlamanızı istemem. Sadece maddiyatı düşünüp gözü yükseklerde olan birisi değilim. Ben sadece insanlara daha nekadar faydalı olabilirim düşüncesiyle sormuştum. Evet haklısınız ben bu yönüyle düşünmemiştim. Mesleğimin bu kadar kutsal ve önemli olduğunu bana bu sözlerinizle belirttiğiniz için ve bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Asla maddiyat düşündüğünüz aklıma gelmedi, aslında kariyerinizin başında iken, nereye kadar gidebileceğinizi sorglamanız da son derece normal. yalnızca hayatınızdan ne beklediğinizi iyi düşünmeniz gerekiyor. bu da hemen ortaya çıkmıyor, zaman ve tecrübe gerekli. bu arada, unutmadan liseden sonra 2 senelik meslek yüksek okulunda anestezi teknikerliğine devam edebileceğinizi biliyorsunuzdur. kolay gelsin.

  tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x