Bel kayması -siyatik ağrı

 • Merhaba Hocam uzun yıllardır bel kayması problemim var; zaman zaman çok rahatsız ettiği oluyor. ancak yaklaşık 3 aydır siyatik ağrısı çekiyorum kalçadan ayak kaslarına kadar uzanıyor. özellikle ayakta kramp ağrısı şeklinde seyrediyor. ameliyat olmaya sıcak bakmıyorum çözüm için yorumlarınız rica ederim.

 • Doktor Cevabı:

  Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. size yardımcı olabilmem için muayene etmeli ve değerlendirmeliyim. bu nedenle sekreterimden randevu almanızı öneririm. sağlıklı günler dilerim. tel: 0530 941 ****

  tarihinde cevapladı.

Adana Anestezi Uzmanı uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları

 • Kanser ağrısı tedavisi

  Merhaba hocam mersin şehir hastanesinden fatma ben size nasıl ulaşabilirim tlfnla arıyorum tlfna cvp vermiyorlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Orak hücre anemi hastası

  Hocam merhaba eşim orak hücre anemi hastası ağrılı krizleri oluyo kalıcı bi çözüm yolu varmı hemotolojiye gidiyoruz ağrıları için kalıcı çözüm olmadığını söylüyorlar ağrı kesici yapıp yolluyorlar nasıl bi çözüm yolu bulabiliriz teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Randevu alma

  Merhaba hocam nişanlım kanser hastası ağrıları hiç dinmiyor tümör kemiklerde ağrısı dindirmek için yanınıza getirmek istiyoruz randevu almamız gerekiyor mu?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x