Babam parkinson hastası.parkinson ameliyatı oldu. benim sorum şu;bacakları

  • Babam parkinson hastası.parkinson ameliyatı oldu. benim sorum şu;Bacaklarında şişmeveağrı var.gitmediği bölüm yapılmadık tahlil kalmadı..Herşey normal.Kalp, ciğer,kan.idrar,böbrek bacak filmi...vs.Parkinsonla ilgili olabilir mi?Çok fazla ilaç veriyor parkinson ameliyatını yapan doktor.(Ali ZIRH) Ama bu şahıs parkinsona bağlamıyor.Herşeyi bundan bilme diyor.Ama Parkinson el kitabında da bacak şişmesinden bahsediyor.şaşmış durumdayız.Nolur bir akıl verin Babam için çook üzülüyorum.

  • Doktor Cevabı:

    Parkinson hastalığında hareketlerde yavaşlama nedeni ile venöz dolaşım yavaşlar ve ayaklarda doppler< ile görünmeyen bir dolaşım bozukluğu olur. biz buna borderline patoloji deriz. hastalara endoteli güçlendiren. bir italyan ürün var. türkiyede de var. venospray kullan. rahatlar. benzer şeki lde kireçlenme ve hareket bozuklukları parkinsonda artar. istanbulda iseniz görülmesi doğru olur.

    tarihinde cevapladı.
  • Hocam ilaç dışında bir şey önerdiğiniz için çok teşekkür ederim.Şimdi hemen alıcam venospray.Biraz araştırdım internetten.Umarım faydasını görürüz.

  • HOCAM ECZANELERDE BULAMADIM BU VENOSPRAY&#39İ.ECZANENİN BİRİ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI YOKSA KULLANMAYIM DEDİ BİRAZ HUYLANDIRDI.EĞER SAKINCASI YOK FAYDA GÖRÜCEK DİYORSANIZ İNTERNETTEN SİPARİŞ VERİCEM.NOLUR KUSURUMA BAKMAYIN RAHATSIZ ETTİM BU KONUYLA İLGİLİ ÇOK FAZLA.

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x