Andazol nasıl kullanılır

 • Hocam andazolü eczacı 3 gün sabahları aç karna kullanın sonra bırakın ertesi hafta 3 gün aç karna yeniden verin dedi. Ancak internette bir kez vermemnin yeterli olduğu yazıyordu. İlacı 4 yaş çocuğu için nasıl kullanmalıyım.Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim bir de bu gün penesilin antibiyotik şurup Pen-os da 3. günümüz çocuk şiddetli öksürüyor. Pen-osu 2 gün daha kullandıktan sonra bırakmalımıyım.Allah sizden razı olsun.

 • Hocam oğlum bugün saat 16:00' da uykuya yattı. Kalktı. bir kaç saat televizyon seyretti ve bana kulağım acıyor anne dedi. O kadar ilaç kullandıktan sonra bir de kulak enf. geçiriyor olabilir mi? Ya da ne bileyim uyurken kulağına bir şey girmiş olabilir mi?

Bu soruya oy verin :
Puan : 3.5 / Oy veren : 4 kişi

Diğer Hasta Soruları

 • Bağırsak enfeksiyonu ve parazitler

  Hocam merhabalar bir sorum olacaktı. gaita testimde ascaris yumurtalarına rastlandı yazıyordu. doktorum andazol adlı ilacı yazdı fakat ben bu ilacı daha önce başka bir doktor tavsiyesi ile 3 gün boyunca 2 şer tane kullanıp bir hafta ara verip daha sonra tekrar aynı şekilde kullanmıştım. bu doktor is...

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tarık Akçal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Andazol nasıl kullanılır

  Hocam oğlum bugün saat 16:00' da uykuya yattı. kalktı. bir kaç saat televizyon seyretti ve bana kulağım acıyor anne dedi. o kadar ilaç kullandıktan sonra bir de kulak enf. geçiriyor olabilir mi? ya da ne bileyim uyurken kulağına bir şey girmiş olabilir mi?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ülkü Ayberk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör


.
x