Acana lpg dedııgınızle sadece tedavi ediliyo normal dogal yollardan evde ya

 • acana lpg dedııgınızle sadece tedavi ediliyo normal dogal yollardan evde yapabılcegeımızz bısey yokmu acabaa selulıtlerımden cok rahatsızlık duyuyorum ve sızın bana yardımcı olabılcegenızı dusunuyorum sımdıden cok tesekkur ederım ole asırı bı selulıtım yok ama yuuryunce falan yıne bellı rahatsız oluyorum sımdıden tekrardan cok tesekkur ederımm

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar, lpg tedavi edici bir cihaz evde tek başına ancak bunları önleyici işler yapabilirsiniz. bunlar bol su içmek, kahve ve tatlı besinleri azaltmak, yürüyüş yüzme gibi sporlar yapmak gerekir dışarda satılan kremlerin çok bir etkisi olmayacaktır bunlara lütfn çok paralar harcamayınız. yinede gelirseniz merkezimizde size lpg konusunda muayne sonrasında yardımcı olabiliriz öncelikle problemi saptamak ve neye ihtiyacınız olduğunu analamak ve tedavi seçeneklerini buna göre sunmak doğru olacaktır. saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.
 • cok tesekkur ederımm soruma cevap verdıgınız ıcın bısey daha sorucam kese ıı gelıyomus selulıte bu dorumudr

 • Doktor Cevabı:

  Merhabalar, kese selülitinizi geçirmez ancak yüzeyel dolaşımı hızlndıracağndan dolayı masaj etkisi ile yeni oluşacakları azaltabilir. saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.
 • cok soru sordum ozür dilerim ama mrk edıyorum bıde ben cok zayıftım bırden kilo aldım ve belimde ve bacakalrımda çatlakalr olştu acaba evde yapabilcegim bisey varmı onerdııgnızz

 • Doktor Cevabı:

  Tekrardan merhaba:) evde çok fazla yapacağınız bişey yok ne yazıkki. çatlaklarınız kırmız ve yeni aşamadaysa iğnesiz mezoterapi önerebiliriz klasik olarak görmek gerekir önce diyeceğim ancak contractubeks adlı kremden günde 3 kez masaj yapacak şekilde çatlaklarnıza sürerseniz belki bir miktar faydası olabilir saygılarımla.

  tarihinde cevapladı.
 • yarımdlarınızz ıcın cok tesekkur ederımm gercketen pskılojım bozulmustu

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x