5 yıldır bahar allerjim var test yaptırdım erken ve geç çim polenlerine all

  • 5 yıldır bahar allerjim var test yaptırdım erken ve geç çim polenlerine allerjim olduğunu söylediler. özellikle sabahları rahatsızlanıyorum. Sanırım yalnızca çim polenlerine değil başka şeylere de allerjim var. sürekli hapşırıyorum ve boğazımı kaşıyorum Daha önce Cirrus isimli bir ilacı kullandım ancak şu anda bebeğimi emziriyorum ilaç kullanabilir miyim? Bana bir ilaç tavsiye eder misiniz?

  • 5 yıldır bahar allerjim var test yaptırdım erken ve geç çim polenlerine allerjim olduğunu söylediler. özellikle sabahları rahatsızlanıyorum. Sanırım yalnızca çim polenlerine değil başka şeylere de allerjim var. sürekli hapşırıyorum ve boğazımı kaşıyorum Daha önce Cirrus isimli bir ilacı kullandım ancak şu anda bebeğimi emziriyorum bebeğim 8 aylık. ilaç kullanabilir miyim? Bana bir ilaç tavsiye eder misiniz?

  • Doktor Cevabı:

    Geçmiş olsun. emzirdiğiniz için burun spreyi kullanmanız daha uygun olacaktır. allerjik hastalıklar ve astımla ilgili detaylı bilgilere **** sitesinden ulaşabilirsiniz. saygılarımla, doç.dr.osman şener iç hastalıkları ve allerji uzmanı

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x