3 yıldır diyabet tip 2 şeker hastasıyım, yüksek tansiyon ilacı kullanıyorum

  • 3 yıldır Diyabet Tip 2 şeker hastasıyım, yüksek tansiyon ilacı kullanıyorum. 2,5 yakın gözlük ve uzak gözlüğü kullanıyorum. 50 yaşında bir bayanım. Sağ gözümle baktığım yerin sağ tarafında beyaz dalgaların içinde alevler yükseliyordu yürümeye başlayınca da o dalgalar benimle gelmeye devam etti bu bugün 10 dakika kadar sürdü. Bunlar olurken de çok az başım döndü. Bunun nedeni gözden mi olmuştur, tansiyondan mı olmuştur? Şimdiden teşekkürler.

  • Doktor Cevabı:

    Merhaba gözlerden kaynaklandığını düşünüyorum çünki tansiyondan olsaydı iki gözde dalgalanma olurdu.bu durumda göz kontrolü yapılmasında fayda var.ilaçla göz siniri incelemesi yapılmalı. aklınıza takılan özel sorular olursa bana **** adresinden ulaşabilirsiniz. op dr erman emre

    tarihinde cevapladı.
  • Çok teşekkürler. Göz doktoruma kontröle gideceğim ve sonuçtan size de bilgi verebilir miyim?

Bu soruya oy verin :

Diğer Hasta Soruları


.
x