1995 doğ. kizim 2003 te dedesinin ölümünden sonra içe kapaniklik, dalginlik

  • 1995 DOĞ. KIZIM 2003 TE DEDESİNİN ÖLÜMÜNDEN SONRA İÇE KAPANIKLIK, DALGINLIK, DERSLERDE BAŞARISIZLIK YAŞADI. AĞUSTOS 2007 DE ANK.ÜNV.ARŞT.EĞT. HAST PSİKİYATRİ BÖLÜMÜNE GÖTÜRDÜM. BİZE LUSTRAL İLACI VERİLDİ. 1 AY ÖNCE REGL AĞRISI NEDENİYLE 15 GÜN VERMEDİM.BU ARADA 4 KEZ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ ELLERİ YUMRUK HALİNDE 15 DAKİKALIK BAYGINLIKLAR YAŞADI. BENİ DUYDUĞUNU ANCAK CEVAP VEREMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. TEKRAR İLACA BAŞLADIM ACABA BU KRİZLER LUSTRAL İLACINI KESMEMDENMİ KAYNAKLANDI. DEVAM EDELİMMİ.TŞK.

  • Doktor Cevabı:

    Yaşadığınız krizlerin ilacı kesmenizle ilişkili bir yan etki olarak ortaya çıktığını düşünmüyorum. ancak ilaç almadığı zaman veya ani kesilmesine bağlı sıkıntısı artmış olabilir, bu da bu tip psikolojik nöbetlerin ortaya çıkması için zemin oluşturmuş olabilir.yaşadığı krizler daha çok "konversiyon nöbeti" dediğimiz psikolojik nöbetlere benziyor. ilacınıza devam edin, durumu da doktorunuza bildirin.

    tarihinde cevapladı.
Bu soruya oy verin :

.
x